Кафедра охорони праці

Мова:

ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЄКТУ НА БАЗІ ХНУРЕ

ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЄКТУ НА БАЗІ ХНУРЕ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення державний інвестиційний проєкт «Створення Лабораторного центру критичних технологій» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, з метою отримання відповідних пропозицій, які аналізуються під час підготовки проєкту.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 28 лютого 2022 року на електронну адресу korol@mon.gov.ua (Король Юлія – головний спеціаліст департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків).
Науковці університету беруть активну участь в обговоренні державного інвестиційного проєкту «Створення Лабораторного центру критичних технологій» на базі ХНУРЕ.
Створення лабораторного центру, на думку ректора університету, профільних проректорів та провідних науковців, дозволить консолідувати спільні зусилля навколо вирішення проблем у таких областях як лазерні і оптоелектронні технології, технології комплексної обробки оптичних, інфрачервоних, акустичних і радіолокаційних сигналів, технології створення систем контролю повітряного простору, лідарних систем. Дані напрями є досить актуальними і важливими для оборонної промисловості у непростий теперішній час.
https://nure.ua/trivaie-gromadske-obgovorennja-derzhavnogo-investicijnogo-proiektu-na-bazi-hnure
https://nure.ua/mon-proponuie-dlja-gromadskogo-obgovorennja-derzhavnij-investicijnij-proiekt-stvorennja-laboratornogo-centru-kritichnih-tehnologij-na-bazi-harkivskogo-nacionalnogo-universitetu-radioelektroniki