Кафедра безпекової інженерії

Мова:

Результати робочої зустрічі за проєктом Green Transition in Ukrainian Universities

Результати робочої зустрічі за проєктом Green Transition in Ukrainian Universities

Декан факультету АКТ Олександр ФИЛИПЕНКО та доцент кафедри Охорони праці Ганна ПРОНЮК взяли участь в засіданнях робочої групи представників 7-ох українських університетів в межах реалізації міжнародного проєкту Green Transitions in Ukrainian Universities.

Проєкт фінансується національним агентством з академічних обмінів NAWA республіки Польща. Заходи відбувались у Вроцлавському університеті науки та технологій (Wroclaw Tech) (м. Вроцлав, Республіка Польща). Робочі зустрічі включали безпосередньо обговорення виконання завдань проєкту – розробку навчальних курсів мікрокредитів в сфері зеленої трансформації (Renewable Energy; RRR – Reuse, Reduce, Recycle; Smart and Green Transport). Обговорення методів самооцінювання та зовнішнього експертного оцінювання рівня запровадження «зелених» рішень українськими університетами в освіті, науці та навчальному середовищі (кампусі), що відповідають положенням стандартів Green Transitions in Ukrainian Universities, розробленим на попередньому етапі міжнародного проєкту.
Проєкт та сама зустріч мають за мету реалізацію стратегічного завдання інтеграції українських університетів в європейський академічний простір вищої освіти, науки та інновацій для забезпечення стабільного розвитку України. Тому заходи з міжнародного проєкту GTUA відбувались в поєднанні із роботою Міжнародного форуму “VIII Unite! Dialogue” європейського консорціуму 9 технічних університетів UNITE!, що проходив у ці дні у Вроцлавській політехніці. Представники 16 технічних університетів Європи та України обговорювали питання поширення співпраці та інтеграції університетських екосистем для стимулювання інновацій, ефективності та сталого розвитку, створення платформи для обміну ідеями та спільного формування якісної вищої освіти. В заходах з реалізації міжнародного проєкту взяли участь Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій БУТЕНКО та його заступник Наталія СТУКАЛО. Національне агентство підтримує євроінтеграційні процеси в академічній спільноті та сприяє імплементації кращих практик в національну систему забезпечення якості вищої освіти.

Результати робочої зустрічі за проєктом Green Transition in Ukrainian Universities

Результати робочої зустрічі за проєктом Green Transition in Ukrainian Universities