Дайджест проєктних пропозицій та подій
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК
Відділ проводить тренінги та семінари за напрямками національних та міжнародних програм. В рамках наших заходів ви зможете навчитися як підготувати та подати проектну
заявку, формувати ідеї, розробляти проекти. Дізнатися як працюють національні та міжнародні програми. Визначити актуальніші тематики українських проектів та національні стратегічні пріоритети. Дослідити найкращі ідеї та практики диджиталізації, які сприяють розвитку інноваційного співробітництва України з міжнародними партнерами.
Наша діяльність охоплює як законодавчу базу, так і державне регулювання проектів. Заходи проводяться як у форматі онлайн, так і офлайн.
Всі інформаційні матеріали з заходів що вже відбулись ви зможете знайти за посиланням.
Інститут програмних систем Макса Планка (MPI-SWS) пропонує дослідні стажування студентам і аспірантам.
Очікується, що стажисти будуть вирішувати нові складні дослідницькі завдання в тісній співпраці з аспірантами та викладачами інституту. Успішні стажування часто призводять до публікацій у співавторстві на провідних наукових конференціях. Можливості стажистів обмежені, а прийом дуже конкурентоспроможний.
Всі стажери отримують щомісячну стипендію, безкоштовне житло та проїзд в інститут, в якому проходить стажування, і назад.
Терміни подачі заявок на літнє стажування:
Ранній термін: 31 грудня (для стажувань, що починаються в травні або червні)
Пізній термін: 31 cічня (для стажувань, що починаються в липні або серпні)
Конкурс на участь у стипендійній програмі DemTech 2021
Фонд «Альянс демократій» оголошує відкриття конкурсу на участь у стипендійній програмі «DemTech 2021» (2021 DemTech Fellowship program).
Техпідприємці з України, Грузії чи Молдови мають можливість отримати повну стипендію. Крім класичних занять, стипендіати дізнаються, як інтегрувати більш демократичні принципи у свої інновації та підприємства. Протягом 4-місячного періоду стипендіати пройдуть двотижневі уроки, починаючи з лютого 2021 року, отримають наставника та матимуть можливість взяти участь у Copenhagen Democracy Summit, щоб ознайомити інвесторів зі своїми проєктами та дослідити екосистему стартапів в Данії.
Кінцевий термін подання заявок — 15 січня 2021 року.
Стипендія на магістратуру в Roskilde University
Спеціальність: Математичне фізичне моделювання
Стипендія триває максимум 22 місяці для програм, які стартують у вересні.
Стипендія складає 7800 датських крон на місяць і призначена для покриття витрат на проживання в Данії. Перед кожним вступним туром університет обирає конкретні магістерські програми, які можуть запропонувати одну або кілька стипендій. Ви подаєте заявку, завантажуючи мотиваційний лист та резюме з викладом вашого академічного та професійного досвіду до вашої онлайн-заявки на вступ до магістерських програм у терміни подання заявок.
Дедлайн: 15 січня 2021
Постдокторські стипендії в інститутах Польської академії наук
Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.
Кожному стипендіанту PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93 000 євро на реалізацію проекту.
Кандидатам потрібно заповнити онлайн-анкету, яка буде доступна з 15 березня до 30 червня 2021 року (перший етап відбору – буде надано 35 стирендій) та з 15 вересня до 30 грудня 2021 року (другий етап відбору – буде надано 15 стипендій).
Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року. Другий етап відбору буде закрито 30 грудня 2021 року.
LuxCity — a coding game by Luxoft
Об’єднуйся з розробниками з усього світу, розвивай своє місто і вивчай технології, щоб дати відсіч інопланетним загарбникам!
Людство зафіксувало сигнал з далекого космосу: «Ми летимо, щоб забрати ваші ресурси і освоїти Землю, будемо через 42 роки, готуйтеся». Нас це в корені не влаштовує. І все б нічого, але поточний граничний обсяг обчислень в оперативній пам’яті становить всього 16 кбайт! Саме час створити корпорацію і дати гідну відсіч прибульцям з космосу. Для цього – займемося наукомістких бізнесом, вирішуючи завдання на Java, JS, C ++, Python, Ruby, Go, Kotlin та іншими мовами програмування.