Кафедра охорони праці

Мова:

Асоціація міст України зібрала список видів допомоги громадянам, бізнесу та органам місцевого самоврядування під час війни.

Асоціація міст України зібрала список видів допомоги громадянам, бізнесу та органам місцевого самоврядування під час війни.

Зокрема, асоціацією розглянуто умови отримання державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та компенсації власникам житла витрат на тимчасове розміщення ВПО, грошової допомоги для сімей з дітьми від ЮНІСЕФ «Спільно», а також допомоги для ВПО від Агентства ООН у справах біженців та від Світової продовольчої програми ООН.

Також грошову допомогу можуть отримати підприємці. Зокрема держава компенсує роботодавцям витрати на зарплату працевлаштованих ВПО. Крім того, діє програма з релокації українських виробництв, яка передбачає допомогу бізнесу у переміщенні потужностей та обладнання на безпечні території, пошуку виробничих приміщень та розселенні працівників.

Крім того, від Мінсоцполітики кошти на надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню можуть отримати органи місцевого самоврядування. Також вони можуть розраховувати на допомогу від БО «Українська освітня платформа» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), які надають дітям та сім’ям під час війни соціально-психологічні послуги.

З усіма видами посібників та умовами їх отримання можна ознайомитись за посиланням https://www.auc.org.ua/novyna/amu-zibrala-perelik-vydiv-dopomogy-gromadyanam-biznesu-ta-organam-miscevogo-samovryaduvannya?fbclid=

https://t.me/Kharkiv_1562/6016