Кафедра безпекової інженерії

Мова:

12 травня 2023 року на кафедрі “Охорона праці” відбулося засідання секції “Системи безпеки технологічних та виробничих процесів”

12 травня 2023 року на кафедрі “Охорона праці” відбулося  засідання секції “Системи безпеки технологічних та виробничих процесів”

12 травня 2023 року на кафедрі “Охорона праці” відбулося  засідання секції “Системи безпеки технологічних та виробничих процесівв рамках конференції «АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ТА КОМП’ЮТЕРИЗОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОГО ПРИЛАДОБУДУВАННЯ» 27 Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь у ХХІ столітті», яке проходило в on-line режимі.

Доповіді представлені студентами, було присвячено питанням екологічної безпеки і цілям сталого розвитку країни, а також безпеці праці на небезпечних виробництвах.

Доповіді були цікавими і змістовними, не зважаючи на те, що доповідачі, це студенти першого курсу. Це дає надію на те, що наші студенти бажають бути не лише добрими фахівцями у своїй обраній спеціальності, а й розуміють важливість питань захисту природи та життя людей.