Кафедра охорони праці

Мова:

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

 

World Day for Safety and Health at Work 2021 — Anticipate, prepare and respond to the crisis — Invest in resilient OSH systems.
Вітаємо з Всесвітнім днем Охорони праці!
Бажаємо бути здоровими та продуктивними, відчувати себе у безпеці кожної миті!
Відмічати цей день у світі було запропоновано Міжнародною організацією праці (International Labour Organization), якої в 2021 році виповнилося 102 роки. Кожен рік ILO обирає девиз, який узагальнює найактуальніші цьогорічні проблеми суспільства.
Пандемія COVID-19 поставила уряд, роботодавців, працівників і все населення в цілому перед обличчям безпрецедентних викликів, які пов’язані з цим вірусом і його наслідками для сфери праці.
Зокрема, масштабний перехід на дистанційну роботу містить потенційні ризики для безпеки і здоров’я працівників, а саме психосоціальні ризики і ризики насильства.
Саме тому Всесвітній день охорони праці цього року присвячений стратегіям зміцнення національних систем охорони і безпеки праці з метою підвищення їх стійкості перед обличчям як теперішніх, так і майбутніх криз, враховуючи уроки минулого і досвід, накопичений у сфері праці.
Таким чином, девіз такий: Передбачати кризу і бути готовим до неї – ІНВЕСТУВАТИ ЗАРАЗ У АДЕКВАТНІ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ!